Fiat Punto 1.8 16v

1,700EUR

Fiat Punto 1.8 16v, половен автомобил, седан

117,000 km
2002 година
1,800 cm/3
130 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD

Дополнителна информација

Fiat punto 1.8 2002 god so full oprema,napraven komplet servis promeneti komplet kaisi i smeneto ulje pred 2000 km..so eden zbor pali vozi!

Контакт

Fiat Punto 1.8 16v во Гевгелија
Локација: Гевгелија

Приватно лице
Телефон: 075 / 338 356

Испрати e-mail

Fiat Punto 1.2по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...