Renault Laguna 1.9dci

3,500EUR

Renault Laguna 1.9dci, половен автомобил, седан

250,000 km
2002 година
1,900 cm/3
120 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сина, металик
можност за замена


Дополнителна информација

renault laguna registirana do noemvri 2017 dizel dci 1.9 88kw vo odlicna sojstoba

Контакт

Renault Laguna 1.9dci во Пробиштип
Локација: Пробиштип

Приватно лице
Телефон: 078 / 703 860

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...