Citroen Xsara 1.9 td

по договор

Citroen Xsara 1.9 td, половен автомобил, седан

305,000 km
1999 година
1,900 cm/3
90 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
црвена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Тонирани стакла
Други:Кука за влечење

Дополнителна информација

prodavam xsara 1.9 td vo odlicna sostojba kupena vo mkd mnogu dobro socuvana za povekje informcii vrtete na 071337678

Контакт

Citroen Xsara 1.9 td во Куманово
Локација: Куманово

Приватно лице
Телефон: 071 / 337 678

Испрати e-mail

Citroen Xsara 1.4 i tngпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...