Mercedes-Benz C 220 AMG Avantgarde NAVI

9,990EUR

Mercedes-Benz C 220 AMG Avantgarde NAVI, половен автомобил, лимузина

127,000 km
2008 година
2,200 cm/3
170 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
црна, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Светла за магла, Динамички светла за кривини, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Кожен салон, Ел. нагодување на седишта, Греење на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Систем за навигација
Други:Алуминиумски бандажи, Патен компјутер, Климатизирана остава

Дополнителна информација

C 220 AMG paket AVANTGARDE. Nov uvoz ITALIJA! Navigacija, kozen salon, 6 brzini, 2 original kluca, AVTOPILOT, Ksenon svetla, senzori za dozd, aluminiumski bandazi, Klimatronik i druga oprema. Potrosuvacka od 5l na 100 km. Avtomobilot se naoga vo Bugarija, so kompletno sredena dokumentacija i e vo perfektna sostojba ... 1

Контакт

Mercedes-Benz C 220 AMG Avantgarde NAVI во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Шајло е копија на мама и татоШајло е копија на мама и татоАнџелина Џоли имала специјална придружба за премиерата...
Топ 3 сексуални фантазии на партнеритеТоп 3 сексуални фантазии на партнеритеМонотонијата во љубовниот живот ја брише фантазијата...
Најчеста причина за расправија во домотНајчеста причина за расправија во домотСешто може да не извади од памет кога сме во врска или во брак...
Колку долго треба да стоиме исправени вакаКолку долго треба да стоиме исправени вакаОваа вежба се вика „планк“ или „штица“, со исправено...
Ретро ресите од 60-те се вратија во модаРетро ресите од 60-те се вратија во модаБисерите беа исклучително популарни како модни детали...