Volkswagen Golf 1.3

по договор

Volkswagen Golf 1.3, половен автомобил, хечбек

155,000 km
1982 година
1,300 cm/3
70 hp
бензин
мануелен менувач
2/3 врати
жолта


Дополнителна информација

Prodavam dva golfa 1 vo dobra sostojba. Edniot ima vgraden plinski ured i registriran cela godina.Drugiot e neregistriran.

Контакт

Volkswagen Golf 1.3 во Охрид
Локација: Охрид

Приватно лице
Телефон: 076 / 225 766

Испрати e-mail

Volkswagen Golf 1.4--16по договор
Volkswagen Golf 1.9 TDIпо договор

Interesno.com.mk

Детето и патката се другари од раѓањеДетето и патката се другари од раѓањеДетето и патката не се само најдобри другари, туку обожаваат да прават неволји заедно...
Ваква Zastava се гледа само еднаш во живототВаква Zastava се гледа само еднаш во живототФотографијата објавена на социјалните мрежи предизвика големо внимание...
Кои парфеми се за жените Стрелци?Кои парфеми се за жените Стрелци?Стрелците се специфичен и откачен хороскопски знак...
Бриџит Макрон носи секакви младешки комбинацииБриџит Макрон носи секакви младешки комбинацииДел од јавноста мисли дека не е уредно на 65 години да се носат кратки фустани...
Тест со замрзнување: iPhone X против Samsung Galaxy S8Тест со замрзнување: iPhone X против Samsung Galaxy S8Ајде да видиме кој е подобар од iPhone X и Samsung Galaxy S8...