Ford Fiesta 1,3 benzin

по договор

Ford Fiesta 1,3 benzin, половен автомобил, хечбек

150,000 km
2000 година
1,300 cm/3
71 hp
бензин
мануелен менувач
2/3 врати
зелена, металик
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:Светла за магла
Комфор:Клима уред, Радио / CD

Дополнителна информација

Kolata e na BG tablici

Контакт

Ford Fiesta 1,3 benzin во Штип
Локација: Штип

Приватно лице
Телефон: 077 / 719 420

Испрати e-mail

Ford Fiesta 1.4T.D.C.Iпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...