Audi A4 2.0 TDI

13,750EUR

Audi A4 2.0 TDI, половен автомобил, седан

103,000 km
2009 година
2,000 cm/3
143 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Светла за магла, Динамички светла за кривини, LED светла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Централно заклучување, Bluetooth
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Греење на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Паркинг сензори, Камера за паркирање, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Систем за навигација, Тонирани стакла
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Патен компјутер, Сервисна книшка, Климатизирана остава

Дополнителна информација

Novo vozilo za eftini pari. Redovno servisirano i registrirano cela godina+novi letni gumi (2017,god) Lice za kontakt Goce-071-366-081 Pobrzajte veke ima potencijalni kupuvaci Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme i da se testira vo bilo koj servis po vas izbor...... Nov akolumator so 2godini garancija....i originalniot go cuvam...Kupeno od Porshe Makedonija.....

Контакт

Audi A4 2.0 TDI во Кочани
Локација: Кочани

Приватно лице
Телефон: 078 / 448 375

Испрати e-mail

Audi A4 3.0 TDIпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...