Kia Sephia

1,100EUR

Kia Sephia , половен автомобил, седан

120,000 km
2000 година
1,500 cm/3
60 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сива


Дополнителна информација

Kolata e socuvana ,ima atestiran plin,elektronika na stakla,registrirana do maj 2017g.Za poveke informacii javete se na tel 078333079-IGOR

Контакт

Kia Sephia во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 333 079

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Шајло е копија на мама и татоШајло е копија на мама и татоАнџелина Џоли имала специјална придружба за премиерата...
Топ 3 сексуални фантазии на партнеритеТоп 3 сексуални фантазии на партнеритеМонотонијата во љубовниот живот ја брише фантазијата...
Најчеста причина за расправија во домотНајчеста причина за расправија во домотСешто може да не извади од памет кога сме во врска или во брак...
Колку долго треба да стоиме исправени вакаКолку долго треба да стоиме исправени вакаОваа вежба се вика „планк“ или „штица“, со исправено...
Ретро ресите од 60-те се вратија во модаРетро ресите од 60-те се вратија во модаБисерите беа исклучително популарни како модни детали...