Fiat Multipla 1.9 D

3,990EUR

Fiat Multipla 1.9 D, половен автомобил, комби / караван

130,000 km
2009 година
1,900 cm/3
120 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Динамички светла за кривини, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување, Редуктор
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Ел. нагодување на седишта, Греење на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Камера за паркирање, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок
Други:Алуминиумски бандажи

Дополнителна информација

FIAT MULTIPLA 1.9 MULTIJET 120KS 6 MESTA 2009 GODINA FUL OPREMEN AVTOMOBIL ODLICNO SOCUVAN SO REALNI KILOMTRI KOJ MOZE DA SE PROVERAT . VOZILOTO IMA NAPRAVEN SERVIS I 4 NOVI GUMI.EXTRA CENA ZA KES A MOZNA E I ZAMENA ZA DRUGO VOZILOTO GO NOSI NAJDOBRIOT MOTOR OD OVAA KLASA SO MINIMALNA POTROSUVACKA .RASPOLAGAME SO POVEKE VIDOVI NA VOZILA LOKACIJA NA VLEZOT VO NASELBA CENTO.

Контакт

Fiat Multipla 1.9 D во Скопје
Локација: Скопје

AVTO MIRO
Телефон: 078 / 805 892

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...