Renault Scenic 1.9 DCI

2,200EUR

Renault Scenic 1.9 DCI, половен автомобил, комби / караван

200,000 km
2002 година
1,900 cm/3
102 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сина


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Автоматски клима уред, Кожен салон, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Радио / CD
Други:Алуминиумски бандажи, Патен компјутер, Климатизирана остава

Дополнителна информација

Najvisoko nivo na oprema. Napraven golem servis: smenet rebrast i PK kais plus zategaci.

Контакт

Renault Scenic 1.9 DCI во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 522 580

Испрати e-mail

Renault Scenic 2.0по договор

Interesno.com.mk

Кајли Џенер се направила партал со ФотошопКајли Џенер се направила партал со ФотошопКајли Џенер објавила селфи фотка со долна облека и сето тоа е ок...
Криси Тајген со интимата на црвениот тепихКриси Тајген со интимата на црвениот тепихЏон Леџенд годинава бил во списокот на 100 највлијателни јавни личности од магазинот Тајм...
Тешко дека можете да го пронајдете опасното животно во лисјатаТешко дека можете да го пронајдете опасното животно во лисјатаОваа вирална слика изгледа како облична глетка во шума...
Сексапилната Мишел во црно бела бојаСексапилната Мишел во црно бела бојаМишел има добри облини, има поглед, одлично тело и одлични...
Бендер со маестрална интервенција спаси чист голБендер со маестрална интервенција спаси чист голГерманија | Свен Бендер е херојот на Дортмунд на дуелот...