Volkswagen Polo 1.9 SDI

1,800EUR

Volkswagen Polo 1.9 SDI, половен автомобил, хечбек

124,000 km
1998 година
1,896 cm/3
47 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
бела


Дополнителна информација

Se prodava WW POLO Clasic 1.9 - SDI. Registriran do 2018 godina. Inf. na 078 / 27 33 30 Na e-mail ne odgovaram.

Контакт

Volkswagen Polo 1.9 SDI во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 071 / 666 610

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Венгер потврди: Не можеме да се договориме со Санчез и ОзилВенгер потврди: Не можеме да се договориме со Санчез и ОзилАнглија | Арсен Венгер потврди дека Арсенал не може да...
Реал го сака Де Геа, Мурињо со контра предлогРеал го сака Де Геа, Мурињо со контра предлогАнглија | Медиумите од Шпанија пишуваат дека Жозе Мурињо...
Најмалку 20 клубови ја следат младата ѕвезда на АталантаНајмалку 20 клубови ја следат младата ѕвезда на АталантаИталија | Талентираниот Франк Кесие од Аталанта привлекува...
Подолски открива што му кажал ХартПодолски открива што му кажал ХартОстанато | Лукас Подолски вчера го одигра последниот натпревар...
Ќе ја забележите ли пластичната операција кај Блејк ЛајвлиЌе ја забележите ли пластичната операција кај Блејк ЛајвлиХоливудската убавина веќе генерално земено е вештачка...