Seat Leon 1.9 TDI

6,999EUR

Seat Leon 1.9 TDI, половен автомобил, хечбек

190,000 km
2008 година
1,900 cm/3
105 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
црна, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Светла за магла, Динамички светла за кривини, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување, Редуктор
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Ел. нагодување на седишта, Греење на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Паркинг сензори, Камера за паркирање, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Систем за навигација, Тонирани стакла
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Патен компјутер, Сервисна книшка, Климатизирана остава

Дополнителна информација

SEAT LEON 1.9 TDI 105 KS. FUL OPREMEN AVTOMOBIL UVEZEN OD ŠVAJCARIJA SO DVOZONSKA AVTOMATSKA KLIMA PARK SENZORI TEMPOMAT GREACI NA SEDISTA KOZEN VOLAN 10 AIRBAG CENTRALNO ZAKLUCUVANJE NA KLUC DVA KLUCA ABS ESP SENZOR ZA DOZD SENZOR ZA SVETLA AL.FELNI NOVI GUMI I DR.REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN SO KOMPLETNA SERVISNA ISTORIJA GO NOSI NAJDOBRIOT NAJEKONOMICEN I NAJDOKAZAN VOLKSWAGEN MOTOR OD OVAA KLASA. DOKUMENTITE SE SREDENI DO REGISTRACIJA PO DOGOVOR SO KUPUVACOT POSREDUVAME I ZA REGISTRACIJA RASPOLAGAME SO POVEKE VIDOVI NA VOZILA LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA CENTO

Контакт

Seat Leon 1.9 TDI во Скопје
Локација: Скопје

AVTO MIRO
Телефон: 078 / 805 892

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Венгер потврди: Не можеме да се договориме со Санчез и ОзилВенгер потврди: Не можеме да се договориме со Санчез и ОзилАнглија | Арсен Венгер потврди дека Арсенал не може да...
Реал го сака Де Геа, Мурињо со контра предлогРеал го сака Де Геа, Мурињо со контра предлогАнглија | Медиумите од Шпанија пишуваат дека Жозе Мурињо...
Најмалку 20 клубови ја следат младата ѕвезда на АталантаНајмалку 20 клубови ја следат младата ѕвезда на АталантаИталија | Талентираниот Франк Кесие од Аталанта привлекува...
Подолски открива што му кажал ХартПодолски открива што му кажал ХартОстанато | Лукас Подолски вчера го одигра последниот натпревар...
Ќе ја забележите ли пластичната операција кај Блејк ЛајвлиЌе ја забележите ли пластичната операција кај Блејк ЛајвлиХоливудската убавина веќе генерално земено е вештачка...