Peugeot 206 1.4i седан

4,700EUR

Peugeot 206 1.4i седан, половен автомобил, седан

49,500 km
2010 година
1,400 cm/3
75 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
златна, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Радио / CD
Други:Сервисна книшка

Дополнителна информација

Се продава Peugeot 206 sedan. 49.500 км. Купен од салон 2010 година - Прв газда. Контакт телефон: 075633662 (Димче)

Контакт

Peugeot 206 1.4i седан во Битола
Локација: Битола

Приватно лице
Телефон: 070 / 921 585

Испрати e-mail

Peugeot 206 1.4 hdiпо договор

Interesno.com.mk

Венгер потврди: Не можеме да се договориме со Санчез и ОзилВенгер потврди: Не можеме да се договориме со Санчез и ОзилАнглија | Арсен Венгер потврди дека Арсенал не може да...
Реал го сака Де Геа, Мурињо со контра предлогРеал го сака Де Геа, Мурињо со контра предлогАнглија | Медиумите од Шпанија пишуваат дека Жозе Мурињо...
Најмалку 20 клубови ја следат младата ѕвезда на АталантаНајмалку 20 клубови ја следат младата ѕвезда на АталантаИталија | Талентираниот Франк Кесие од Аталанта привлекува...
Подолски открива што му кажал ХартПодолски открива што му кажал ХартОстанато | Лукас Подолски вчера го одигра последниот натпревар...
Ќе ја забележите ли пластичната операција кај Блејк ЛајвлиЌе ја забележите ли пластичната операција кај Блејк ЛајвлиХоливудската убавина веќе генерално земено е вештачка...