Audi A3 1.9 TDI

4,850EUR

Audi A3 1.9 TDI, половен автомобил, хечбек

160,000 km
2005 година
1,900 cm/3
110 hp
дизел
мануелен менувач
2/3 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Динамички светла за кривини, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување, Редуктор
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Ел. нагодување на седишта, Греење на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Паркинг сензори, Камера за паркирање, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Тонирани стакла
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи

Дополнителна информација

AUDI A 3 1.9 TDI FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCUVAN SO NAJDOBRIOT I NAJEKONOMICNIOT MOTOR 1.9 TDI DOKUMENTITE SE SREDENI DO REGISTRACIJA PO DOGOVOR SO KUPUVACOT POSREDUVAME I ZA REGISTRACIJA RASPOLAGAME SO POVEKE VIDOVI NA VOZILA LOKACIJA : NA VLEZOT VO NASELBA CENTO.

Контакт

Audi A3 1.9 TDI во Скопје
Локација: Скопје

AVTO MIRO
Телефон: 078 / 805 892

Испрати e-mail

Audi A3 Moze i zamenaпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...