Volkswagen Golf 1.3 benzin

по договор

Volkswagen Golf 1.3 benzin, половен автомобил, хечбек

93,000 km
1982 година
1,300 cm/3
49 hp
бензин
мануелен менувач
2/3 врати
жолта


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Други:Алуминиумски бандажи

Дополнителна информација

prv gazda garaziran 93000 km sigurni ne farban do sega ne udiran nema skapano nikade enterier celsno zdrav kakosto e iizlezen od fabrika 4novi gumi aluminski bandasi smenet rebrast kais vodna pumpa klinast kais svekici ulje filtri nema dodatni trosoci vo kolata registriran

Контакт

Volkswagen Golf 1.3 benzin во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 071 / 383 065

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Кајли Џенер се направила партал со ФотошопКајли Џенер се направила партал со ФотошопКајли Џенер објавила селфи фотка со долна облека и сето тоа е ок...
Криси Тајген со интимата на црвениот тепихКриси Тајген со интимата на црвениот тепихЏон Леџенд годинава бил во списокот на 100 највлијателни јавни личности од магазинот Тајм...
Тешко дека можете да го пронајдете опасното животно во лисјатаТешко дека можете да го пронајдете опасното животно во лисјатаОваа вирална слика изгледа како облична глетка во шума...
Сексапилната Мишел во црно бела бојаСексапилната Мишел во црно бела бојаМишел има добри облини, има поглед, одлично тело и одлични...
Бендер со маестрална интервенција спаси чист голБендер со маестрална интервенција спаси чист голГерманија | Свен Бендер е херојот на Дортмунд на дуелот...