Mercedes-Benz E 220 cdi

по договор

Mercedes-Benz E 220 cdi, половен автомобил, седан

250,000 km
2003 година
2,200 cm/3
150 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Светла за магла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Централно заклучување, Bluetooth
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Кожен салон, Ел. нагодување на седишта, Греење на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Паркинг сензори, Радио / CD, Систем за навигација, Тонирани стакла, Сончев кров
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Климатизирана остава

Дополнителна информација

mercedes E220 cdi vo odlicna sostojba mn socuvan be grebanici ne farban nikade ne udiran so dobri gumi napraven celosen servis kais zategaci site smeneto ulje filtri site greaci na motorot novi germanski vo kolata nema dodatni trosoci kolata e vozena samo na otvoren pat za nisz grad imam druga kola enterierot vnatresno e potpolno zdrav nema nisto skinato ili skrseno

Контакт

Mercedes-Benz E 220 cdi во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 071 / 383 065

Испрати e-mail

Mercedes-Benz E 220 cdiпо договор

Interesno.com.mk

Кајли Џенер се направила партал со ФотошопКајли Џенер се направила партал со ФотошопКајли Џенер објавила селфи фотка со долна облека и сето тоа е ок...
Криси Тајген со интимата на црвениот тепихКриси Тајген со интимата на црвениот тепихЏон Леџенд годинава бил во списокот на 100 највлијателни јавни личности од магазинот Тајм...
Тешко дека можете да го пронајдете опасното животно во лисјатаТешко дека можете да го пронајдете опасното животно во лисјатаОваа вирална слика изгледа како облична глетка во шума...
Сексапилната Мишел во црно бела бојаСексапилната Мишел во црно бела бојаМишел има добри облини, има поглед, одлично тело и одлични...
Бендер со маестрална интервенција спаси чист голБендер со маестрална интервенција спаси чист голГерманија | Свен Бендер е херојот на Дортмунд на дуелот...