BMW X3 (F25) XDRIVE20D 184 LUXE BVA8

3,500EUR

BMW X3 (F25) XDRIVE20D 184 LUXE BVA8, половен автомобил, теренско возило

65,839 km
2011 година
1,995 cm/3
184 hp
дизел
автоматски менувач
4/5 врати
бела, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Аларм / Имобилајзер, Bluetooth
Комфор:Клима уред, Серво волан, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Систем за навигација, DVD
Други:Темпомат, Патен компјутер, Сервисна книшка, Под гаранција

Дополнителна информација

BMW X3 (F25) XDRIVE 20D 184 LUXE BVA8, Year: 2011, Kilometer reading: 65839 km, Number of doors: 5, Tax horsepower: 10 HP, Power Din: 184 hp, automatic gearbox, Energy: diesel, Interior color: black leather, Exterior color: white lacquer

Контакт

BMW X3 (F25) XDRIVE20D 184 LUXE BVA8 во Берово
Локација: Берово

Приватно лице
Телефон: 078 / 010 001

Испрати e-mail

BMW X3 3.0по договор
BMW X3 2.0D+5499 EUR

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...