BMW X5 3.0 D

23,000EUR

BMW X5 3.0 D, половен автомобил, теренско возило

200,000 km
2007 година
3,000 cm/3
235 hp
дизел
автоматски менувач
4/5 врати
црна


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, 4x4, Xenon светла, Светла за магла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување, Редуктор
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Кожен салон, Ел. нагодување на седишта, Серво волан, Команди на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Паркинг сензори, Радио / CD, Тонирани стакла
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Патен компјутер, Сервисна книшка, Кровни носачи, Климатизирана остава

Дополнителна информација

PRODAVAM AVTOMOBIL BMWX5 KUPEN VO MAKEDONIJA 2007 G. REDOVNO SERVISIRAN SO POMINATI 220000 KM. AVTOMOBILOT E DIZEL SO AVTOMATSKI MENUVAC I VO ODLICNA SOSTOJBA. CENA 23000 EVRA. TEL.070392039 DARKO

Контакт

BMW X5 3.0 D во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 919 192

Испрати e-mail

BMW X5 -20000 EUR

Interesno.com.mk

Шајло е копија на мама и татоШајло е копија на мама и татоАнџелина Џоли имала специјална придружба за премиерата...
Топ 3 сексуални фантазии на партнеритеТоп 3 сексуални фантазии на партнеритеМонотонијата во љубовниот живот ја брише фантазијата...
Најчеста причина за расправија во домотНајчеста причина за расправија во домотСешто може да не извади од памет кога сме во врска или во брак...
Колку долго треба да стоиме исправени вакаКолку долго треба да стоиме исправени вакаОваа вежба се вика „планк“ или „штица“, со исправено...
Ретро ресите од 60-те се вратија во модаРетро ресите од 60-те се вратија во модаБисерите беа исклучително популарни како модни детали...