Ford Fiesta 1.3

1,150EUR

Ford Fiesta 1.3, половен автомобил, седан

140,000 km
2000 година
1,300 cm/3
66 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сина


Дополнителна информација

ne e od uvoz.zacuvana spremna za vozenje i registrirana do 15.09.2017.

Контакт

Ford Fiesta 1.3 во Кочани
Локација: Кочани

Приватно лице
Телефон: 071 / 313 654

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...