Ford Cougar 1.8

2,200EUR

Ford Cougar 1.8, половен автомобил, купе

120,000 km
1999 година
1,800 cm/3
115 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
2/3 врати
сива
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Xenon светла, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Ел. нагодување на седишта
Други:Алуминиумски бандажи

Дополнителна информација

Yop sostojba mozna zamena so moja doplata

Контакт

Ford Cougar 1.8 во Битола
Локација: Битола

Приватно лице
Телефон: 076 / 982 826

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...