Fiat Punto 55 3 P SOLE

1,500EUR

Fiat Punto 55 3 P SOLE, половен автомобил, хечбек

10,000 km
1999 година
1,108 cm/3
40 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
бела


Дополнителна информација

Навистина одлично Пунто, Целосно исправно, регистрирано, мал потрошувач на гориво, внатре и надвор е како ново, домаќински сочувано од - непушач. На продажба е поради завршување на возачката кариера. Тел. 070 872 999

Контакт

Fiat Punto 55 3 P SOLE во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 211 155

Испрати e-mail

Fiat Punto 1.3 jtdпо договор

Interesno.com.mk

Шајло е копија на мама и татоШајло е копија на мама и татоАнџелина Џоли имала специјална придружба за премиерата...
Топ 3 сексуални фантазии на партнеритеТоп 3 сексуални фантазии на партнеритеМонотонијата во љубовниот живот ја брише фантазијата...
Најчеста причина за расправија во домотНајчеста причина за расправија во домотСешто може да не извади од памет кога сме во врска или во брак...
Колку долго треба да стоиме исправени вакаКолку долго треба да стоиме исправени вакаОваа вежба се вика „планк“ или „штица“, со исправено...
Ретро ресите од 60-те се вратија во модаРетро ресите од 60-те се вратија во модаБисерите беа исклучително популарни како модни детали...