Ford Taunus

1EUR

Ford Taunus , половен автомобил, седан

175,000 km
1966 година
1,700 cm/3
49 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сина


Дополнителна информација

se prodava ford taunus vo ispravna sostojba.075506031

Контакт

Ford Taunus во Прилеп
Локација: Прилеп

Приватно лице
Телефон: 075 / 506 031

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Interesno.com.mk

Шајло е копија на мама и татоШајло е копија на мама и татоАнџелина Џоли имала специјална придружба за премиерата...
Топ 3 сексуални фантазии на партнеритеТоп 3 сексуални фантазии на партнеритеМонотонијата во љубовниот живот ја брише фантазијата...
Најчеста причина за расправија во домотНајчеста причина за расправија во домотСешто може да не извади од памет кога сме во врска или во брак...
Колку долго треба да стоиме исправени вакаКолку долго треба да стоиме исправени вакаОваа вежба се вика „планк“ или „штица“, со исправено...
Ретро ресите од 60-те се вратија во модаРетро ресите од 60-те се вратија во модаБисерите беа исклучително популарни како модни детали...