Opel Astra

450EUR

Opel Astra , половен автомобил, комби / караван

160,000 km
1995 година
1,598 cm/3
74 hp
бензин
мануелен менувач
2/3 врати
сива


Дополнителна информација

Kolata e so stranski tablicki

Контакт

Opel Astra во Кратово
Локација: Кратово

Приватно лице
Телефон: 077 / 805 222

Испрати e-mail

Opel Astra по договор

Interesno.com.mk

Шајло е копија на мама и татоШајло е копија на мама и татоАнџелина Џоли имала специјална придружба за премиерата...
Топ 3 сексуални фантазии на партнеритеТоп 3 сексуални фантазии на партнеритеМонотонијата во љубовниот живот ја брише фантазијата...
Најчеста причина за расправија во домотНајчеста причина за расправија во домотСешто може да не извади од памет кога сме во врска или во брак...
Колку долго треба да стоиме исправени вакаКолку долго треба да стоиме исправени вакаОваа вежба се вика „планк“ или „штица“, со исправено...
Ретро ресите од 60-те се вратија во модаРетро ресите од 60-те се вратија во модаБисерите беа исклучително популарни како модни детали...