Citroen C3 1.4-hdi

2,900EUR

Citroen C3 1.4-hdi, половен автомобил, хечбек

167,000 km
2003 година
1,400 cm/3
90 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Автоматски клима уред, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, Тонирани стакла
Други:Темпомат, Сервисна книшка

Дополнителна информација

CITROEN C3 exclusive 1.4-HDI 66kw./90ks. FULL-OPREMA SO 1670.000km....REGISTR. DO 21/11/2017g...KLIMATRONIC-raboti...TEMPOMAT...ABS...SRS...AIRBAG...CENTRALNO DALINSKO...2-KLUCA...EL.RETROVIZORI...EL.FAROVI...EL.STAKLA...SERVO VOLAN...KOMANDI NA VOLAN...FABRICKO CD RADIO...MAGLENKI...PODESUVANJE VOLAN I SEDISTA PO VISINA...NASLONJACI ZA RACE i dr.........078/272.333

Контакт

Citroen C3 1.4-hdi во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 272 333

Испрати e-mail

Citroen C3 по договор

Interesno.com.mk

Бриџит Макрон за љубовта со 24г. помладиот претседателБриџит Макрон за љубовта со 24г. помладиот претседателБриџит Макрон проговори во јавноста за нејзината врска со сопругот Емануел Макрон...
Признание на 500 жени: Колку количински сакаат секс?Признание на 500 жени: Колку количински сакаат секс?На жените не им е најважен само сексот, тоа е популарната изрека во јавноста...
Викторија Бекам: Како е можно да се одлучила за вакво нештоВикторија Бекам: Како е можно да се одлучила за вакво нештоНикој не носи вакви кожени панталони и тоа црни, на +30 степени Целзиусови...
Мајката што се дотерала прекрасно за прошеткаМајката што се дотерала прекрасно за прошеткаВо светските метрополи за време на летниот период има интересни модни комбинации кај дамите...
Позната ли ви е фацата на овој борач?Позната ли ви е фацата на овој борач?Го препознавате ли синот на популарниот заводник од 90-те?