Honda Jazz 1.4

4,700EUR

Honda Jazz 1.4, половен автомобил, хечбек

200,000 km
2006 година
1,400 cm/3
83 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
црна, металик
можност за замена


Дополнителна информација

Prv gazda 4 aluminski bandasi so 4 novi gumi I 4 celicni bandasi so 4 novi gumi klimatronik full oprema.

Контакт

Honda Jazz 1.4 во Ресен
Локација: Ресен

Приватно лице
Телефон: 072 / 669 920

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Бриџит Макрон за љубовта со 24г. помладиот претседателБриџит Макрон за љубовта со 24г. помладиот претседателБриџит Макрон проговори во јавноста за нејзината врска со сопругот Емануел Макрон...
Признание на 500 жени: Колку количински сакаат секс?Признание на 500 жени: Колку количински сакаат секс?На жените не им е најважен само сексот, тоа е популарната изрека во јавноста...
Викторија Бекам: Како е можно да се одлучила за вакво нештоВикторија Бекам: Како е можно да се одлучила за вакво нештоНикој не носи вакви кожени панталони и тоа црни, на +30 степени Целзиусови...
Мајката што се дотерала прекрасно за прошеткаМајката што се дотерала прекрасно за прошеткаВо светските метрополи за време на летниот период има интересни модни комбинации кај дамите...
Позната ли ви е фацата на овој борач?Позната ли ви е фацата на овој борач?Го препознавате ли синот на популарниот заводник од 90-те?