Seat Altea 1,9,110k tdi

6,300EUR

Seat Altea 1,9,110k tdi, половен автомобил, седан

177,775 km
2006 година
1,900 cm/3
77 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
црна, металик
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Светла за магла, Динамички светла за кривини, LED светла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување, Bluetooth
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Ел. нагодување на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Паркинг сензори, Камера за паркирање, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Систем за навигација, Тонирани стакла
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Сервисна книшка, Под гаранција

Дополнителна информација

se prodava altea 1,9 2006god registrirana servisirana pred 2 dena novi dizni novi gumi plocki diskovi nova vodna pumpa zategaci rebrast cuvana za svoja dusa MOZE ZAMENA ZA POGOLEMA FAMILIJARNA KOLA BENZIN-PLIN DA E

Контакт

Seat Altea 1,9,110k tdi во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 071 / 567 946
Skype: ljupco_dimkovski

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Seat Altea 1.9tdiпо договор

Interesno.com.mk

Шајло е копија на мама и татоШајло е копија на мама и татоАнџелина Џоли имала специјална придружба за премиерата...
Топ 3 сексуални фантазии на партнеритеТоп 3 сексуални фантазии на партнеритеМонотонијата во љубовниот живот ја брише фантазијата...
Најчеста причина за расправија во домотНајчеста причина за расправија во домотСешто може да не извади од памет кога сме во врска или во брак...
Колку долго треба да стоиме исправени вакаКолку долго треба да стоиме исправени вакаОваа вежба се вика „планк“ или „штица“, со исправено...
Ретро ресите од 60-те се вратија во модаРетро ресите од 60-те се вратија во модаБисерите беа исклучително популарни како модни детали...