Renault R 5 1.1

по договор

Renault R 5 1.1, половен автомобил, хечбек

170,000 km
1991 година
1,230 cm/3
48 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:Централно заклучување
Други:Алуминиумски бандажи, Кровни носачи, Кука за влечење

Дополнителна информација

Renault 5 campus 1.1 atest plin kolata ima novi predni gumi i krovni nosaci i alarm cena po dogovor. kolata e pali vozi.

Контакт

Renault R 5 1.1 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 461 820

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Шајло е копија на мама и татоШајло е копија на мама и татоАнџелина Џоли имала специјална придружба за премиерата...
Топ 3 сексуални фантазии на партнеритеТоп 3 сексуални фантазии на партнеритеМонотонијата во љубовниот живот ја брише фантазијата...
Најчеста причина за расправија во домотНајчеста причина за расправија во домотСешто може да не извади од памет кога сме во врска или во брак...
Колку долго треба да стоиме исправени вакаКолку долго треба да стоиме исправени вакаОваа вежба се вика „планк“ или „штица“, со исправено...
Ретро ресите од 60-те се вратија во модаРетро ресите од 60-те се вратија во модаБисерите беа исклучително популарни како модни детали...