Renault R 5 1.1

по договор

Renault R 5 1.1, половен автомобил, хечбек

170,000 km
1991 година
1,230 cm/3
48 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:Централно заклучување
Други:Алуминиумски бандажи, Кровни носачи, Кука за влечење

Дополнителна информација

Renault 5 campus 1.1 atest plin kolata ima novi predni gumi i krovni nosaci i alarm cena po dogovor. kolata e pali vozi.

Контакт

Renault R 5 1.1 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 461 820

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Џесика Алба со рамна платформа за време на бременостаЏесика Алба со рамна платформа за време на бременостаЏесика Алба никогаш не греши кога одбира облека...
Мила Кунис прв пат облече градник после бременостаМила Кунис прв пат облече градник после бременостаТелото на мајката драстично се менува за време на бременоста и тоа е нормално...
Менди ќе ве научи како да направите црево за пивоМенди ќе ве научи како да направите црево за пивоЦревото за брзо пиење пиво ќе ви помогне многу, а Менди...
Нејмар прв повлече чекор за мир во куќаНејмар прв повлече чекор за мир во куќаФранција | На повидок е смирување на страстите во ПСЖ, медиумите...
Алиоски веќе е миленик во ЛидсАлиоски веќе е миленик во ЛидсМакедонија | Езгјан Алиоски заедно со Саму Сиаз денеска...