Opel Astra 1.4 16V 66KW

2,100EUR

Opel Astra 1.4 16V 66KW, половен автомобил, седан

200,000 km
2000 година
1,400 cm/3
90 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
зелена, металик
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на ретровизори, Радио / CD, DVD
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Сервисна книшка, Под гаранција, Климатизирана остава, Покривка на товарен простор, Витло, Блокада на задна осовина, Тјунинг

Дополнителна информација

Mnogu cuvana.. Vredi da se vidi.. 4novi gumi... registrirana..

Контакт

Opel Astra 1.4 16V 66KW во Кичево
Локација: Кичево

Приватно лице
Телефон: 071 / 841 080

Испрати e-mail

Opel Astra по договор

Interesno.com.mk

Бриџит Макрон за љубовта со 24г. помладиот претседателБриџит Макрон за љубовта со 24г. помладиот претседателБриџит Макрон проговори во јавноста за нејзината врска со сопругот Емануел Макрон...
Признание на 500 жени: Колку количински сакаат секс?Признание на 500 жени: Колку количински сакаат секс?На жените не им е најважен само сексот, тоа е популарната изрека во јавноста...
Викторија Бекам: Како е можно да се одлучила за вакво нештоВикторија Бекам: Како е можно да се одлучила за вакво нештоНикој не носи вакви кожени панталони и тоа црни, на +30 степени Целзиусови...
Мајката што се дотерала прекрасно за прошеткаМајката што се дотерала прекрасно за прошеткаВо светските метрополи за време на летниот период има интересни модни комбинации кај дамите...
Позната ли ви е фацата на овој борач?Позната ли ви е фацата на овој борач?Го препознавате ли синот на популарниот заводник од 90-те?