Opel Astra 1.4 16V 66KW

2,100EUR

Opel Astra 1.4 16V 66KW, половен автомобил, седан

200,000 km
2000 година
1,400 cm/3
90 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
зелена, металик
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на ретровизори, Радио / CD, DVD
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Сервисна книшка, Под гаранција, Климатизирана остава, Покривка на товарен простор, Витло, Блокада на задна осовина, Тјунинг

Дополнителна информација

Mnogu cuvana.. Vredi da se vidi.. 4novi gumi... registrirana..

Контакт

Opel Astra 1.4 16V 66KW во Кичево
Локација: Кичево

Приватно лице
Телефон: 071 / 841 080

Испрати e-mail

Opel Astra по договор

Interesno.com.mk

Џесика Алба со рамна платформа за време на бременостаЏесика Алба со рамна платформа за време на бременостаЏесика Алба никогаш не греши кога одбира облека...
Мила Кунис прв пат облече градник после бременостаМила Кунис прв пат облече градник после бременостаТелото на мајката драстично се менува за време на бременоста и тоа е нормално...
Менди ќе ве научи како да направите црево за пивоМенди ќе ве научи како да направите црево за пивоЦревото за брзо пиење пиво ќе ви помогне многу, а Менди...
Нејмар прв повлече чекор за мир во куќаНејмар прв повлече чекор за мир во куќаФранција | На повидок е смирување на страстите во ПСЖ, медиумите...
Алиоски веќе е миленик во ЛидсАлиоски веќе е миленик во ЛидсМакедонија | Езгјан Алиоски заедно со Саму Сиаз денеска...