Opel Astra 1,7CDTI

по договор

Opel Astra 1,7CDTI, половен автомобил, хечбек

202,000 km
2005 година
1,700 cm/3
101 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD
Други:Алуминиумски бандажи, Патен компјутер, Сервисна книшка

Дополнителна информација

Se prodava Opel Astra H 1,7cdti isuzu 101ks(74kW) , proizvedena 2005godina ! pominati 202000km vo super sostojba servisirana i registrirana do 20.07.2018godina ...extra zacuvana i nadvor i vnatre so odlicni gumi. od oprema poseduva: - KLIMA (ispravna ladi perfektno) - 6x AIRBAG - Centralno zaklucuvanje so daljinsko - 2 kluca - ABS - Bord kompjuter - ESP - Elektrika na predni stakla - Podesuvanje na volan (gore-dolu i napred-nazad) - Podesuvanje na sedista - Fabricko Opel Radio so CD "Mnogu mala potrosuvacka i mnogu eftina za odrzavanje"

Контакт

Opel Astra 1,7CDTI во Битола
Локација: Битола

Приватно лице
Телефон: 075 / 522 371

Испрати e-mail

Opel Astra по договор
Opel Astra 1.7TDIпо договор

Interesno.com.mk

Џесика Алба со рамна платформа за време на бременостаЏесика Алба со рамна платформа за време на бременостаЏесика Алба никогаш не греши кога одбира облека...
Мила Кунис прв пат облече градник после бременостаМила Кунис прв пат облече градник после бременостаТелото на мајката драстично се менува за време на бременоста и тоа е нормално...
Менди ќе ве научи како да направите црево за пивоМенди ќе ве научи како да направите црево за пивоЦревото за брзо пиење пиво ќе ви помогне многу, а Менди...
Нејмар прв повлече чекор за мир во куќаНејмар прв повлече чекор за мир во куќаФранција | На повидок е смирување на страстите во ПСЖ, медиумите...
Алиоски веќе е миленик во ЛидсАлиоски веќе е миленик во ЛидсМакедонија | Езгјан Алиоски заедно со Саму Сиаз денеска...