Opel Astra 1,7CDTI

по договор

Opel Astra 1,7CDTI, половен автомобил, хечбек

202,000 km
2005 година
1,700 cm/3
101 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD
Други:Алуминиумски бандажи, Патен компјутер, Сервисна книшка

Дополнителна информација

Se prodava Opel Astra H 1,7cdti isuzu 101ks(74kW) , proizvedena 2005godina ! pominati 202000km vo super sostojba servisirana i registrirana do 20.07.2018godina ...extra zacuvana i nadvor i vnatre so odlicni gumi. od oprema poseduva: - KLIMA (ispravna ladi perfektno) - 6x AIRBAG - Centralno zaklucuvanje so daljinsko - 2 kluca - ABS - Bord kompjuter - ESP - Elektrika na predni stakla - Podesuvanje na volan (gore-dolu i napred-nazad) - Podesuvanje na sedista - Fabricko Opel Radio so CD "Mnogu mala potrosuvacka i mnogu eftina za odrzavanje"

Контакт

Opel Astra 1,7CDTI во Битола
Локација: Битола

Приватно лице
Телефон: 075 / 522 371

Испрати e-mail

Opel Astra по договор
Opel Astra 1.7TDIпо договор

Interesno.com.mk

Детето и патката се другари од раѓањеДетето и патката се другари од раѓањеДетето и патката не се само најдобри другари, туку обожаваат да прават неволји заедно...
Ваква Zastava се гледа само еднаш во живототВаква Zastava се гледа само еднаш во живототФотографијата објавена на социјалните мрежи предизвика големо внимание...
Кои парфеми се за жените Стрелци?Кои парфеми се за жените Стрелци?Стрелците се специфичен и откачен хороскопски знак...
Бриџит Макрон носи секакви младешки комбинацииБриџит Макрон носи секакви младешки комбинацииДел од јавноста мисли дека не е уредно на 65 години да се носат кратки фустани...
Тест со замрзнување: iPhone X против Samsung Galaxy S8Тест со замрзнување: iPhone X против Samsung Galaxy S8Ајде да видиме кој е подобар од iPhone X и Samsung Galaxy S8...