Mercedes-Benz A 160

3,200EUR

Mercedes-Benz A 160 , половен автомобил, хечбек

150,000 km
1999 година
1,598 cm/3
75 hp
бензин
полуавтоматски менувач
4/5 врати
бела


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Електрика на ретровизори

Дополнителна информација

Се продава  Mercedes A160 vo odlicna sostojba karoserija i motor Benzinec Vnatre crvena boja karoserija bela Menuvac - poluavtomatski lesen za vozenje smeneti filtri za ujle,benzin i vazduh registriran za vozenje fo 10.07.2018, km 150.000 pominati  Цена: 3200 ЕУР  075490901

Контакт

Mercedes-Benz A 160 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 075 / 490 901

Испрати e-mail

Mercedes-Benz A 160 по договор

Interesno.com.mk

Џесика Алба со рамна платформа за време на бременостаЏесика Алба со рамна платформа за време на бременостаЏесика Алба никогаш не греши кога одбира облека...
Мила Кунис прв пат облече градник после бременостаМила Кунис прв пат облече градник после бременостаТелото на мајката драстично се менува за време на бременоста и тоа е нормално...
Менди ќе ве научи како да направите црево за пивоМенди ќе ве научи како да направите црево за пивоЦревото за брзо пиење пиво ќе ви помогне многу, а Менди...
Нејмар прв повлече чекор за мир во куќаНејмар прв повлече чекор за мир во куќаФранција | На повидок е смирување на страстите во ПСЖ, медиумите...
Алиоски веќе е миленик во ЛидсАлиоски веќе е миленик во ЛидсМакедонија | Езгјан Алиоски заедно со Саму Сиаз денеска...