Mercedes-Benz A 160

3,200EUR

Mercedes-Benz A 160 , половен автомобил, хечбек

150,000 km
1999 година
1,598 cm/3
75 hp
бензин
полуавтоматски менувач
4/5 врати
бела


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Електрика на ретровизори

Дополнителна информација

Се продава  Mercedes A160 vo odlicna sostojba karoserija i motor Benzinec Vnatre crvena boja karoserija bela Menuvac - poluavtomatski lesen za vozenje smeneti filtri za ujle,benzin i vazduh registriran za vozenje fo 10.07.2018, km 150.000 pominati  Цена: 3200 ЕУР  075490901

Контакт

Mercedes-Benz A 160 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 075 / 490 901

Испрати e-mail

Mercedes-Benz A 160 по договор

Interesno.com.mk

Детето и патката се другари од раѓањеДетето и патката се другари од раѓањеДетето и патката не се само најдобри другари, туку обожаваат да прават неволји заедно...
Ваква Zastava се гледа само еднаш во живототВаква Zastava се гледа само еднаш во живототФотографијата објавена на социјалните мрежи предизвика големо внимание...
Кои парфеми се за жените Стрелци?Кои парфеми се за жените Стрелци?Стрелците се специфичен и откачен хороскопски знак...
Бриџит Макрон носи секакви младешки комбинацииБриџит Макрон носи секакви младешки комбинацииДел од јавноста мисли дека не е уредно на 65 години да се носат кратки фустани...
Тест со замрзнување: iPhone X против Samsung Galaxy S8Тест со замрзнување: iPhone X против Samsung Galaxy S8Ајде да видиме кој е подобар од iPhone X и Samsung Galaxy S8...