Subaru Impreza

1,400EUR

Subaru Impreza , половен автомобил, седан

180,000 km
1997 година
1,600 cm/3
96 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
зелена, металик
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Серво волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD
Други:Алуминиумски бандажи, Кука за влечење

Дополнителна информација

Subaru Impreza -1997 god 1.6 benzin se prodava ili menuva za nekoja druga na kolata ima aluminiumski bandazi od oprema ima elektrika na predni-zadni stakla na retrovizori radio ima se od oprema samo klima nema i e registrirana cena 1400 evra ali ima mesto za dogovor inf: 077-913-608

Контакт

Subaru Impreza во Кавадарци
Локација: Кавадарци

Приватно лице
Телефон: 077 / 913 608

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Interesno.com.mk

Џесика Алба со рамна платформа за време на бременостаЏесика Алба со рамна платформа за време на бременостаЏесика Алба никогаш не греши кога одбира облека...
Мила Кунис прв пат облече градник после бременостаМила Кунис прв пат облече градник после бременостаТелото на мајката драстично се менува за време на бременоста и тоа е нормално...
Менди ќе ве научи како да направите црево за пивоМенди ќе ве научи како да направите црево за пивоЦревото за брзо пиење пиво ќе ви помогне многу, а Менди...
Нејмар прв повлече чекор за мир во куќаНејмар прв повлече чекор за мир во куќаФранција | На повидок е смирување на страстите во ПСЖ, медиумите...
Алиоски веќе е миленик во ЛидсАлиоски веќе е миленик во ЛидсМакедонија | Езгјан Алиоски заедно со Саму Сиаз денеска...