Subaru Impreza

1,400EUR

Subaru Impreza , половен автомобил, седан

180,000 km
1997 година
1,600 cm/3
96 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
зелена, металик
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Серво волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD
Други:Алуминиумски бандажи, Кука за влечење

Дополнителна информација

Subaru Impreza -1997 god 1.6 benzin se prodava ili menuva za nekoja druga na kolata ima aluminiumski bandazi od oprema ima elektrika na predni-zadni stakla na retrovizori radio ima se od oprema samo klima nema i e registrirana cena 1400 evra ali ima mesto za dogovor inf: 077-913-608

Контакт

Subaru Impreza во Кавадарци
Локација: Кавадарци

Приватно лице
Телефон: 077 / 913 608

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Interesno.com.mk

Детето и патката се другари од раѓањеДетето и патката се другари од раѓањеДетето и патката не се само најдобри другари, туку обожаваат да прават неволји заедно...
Ваква Zastava се гледа само еднаш во живототВаква Zastava се гледа само еднаш во живототФотографијата објавена на социјалните мрежи предизвика големо внимание...
Кои парфеми се за жените Стрелци?Кои парфеми се за жените Стрелци?Стрелците се специфичен и откачен хороскопски знак...
Бриџит Макрон носи секакви младешки комбинацииБриџит Макрон носи секакви младешки комбинацииДел од јавноста мисли дека не е уредно на 65 години да се носат кратки фустани...
Тест со замрзнување: iPhone X против Samsung Galaxy S8Тест со замрзнување: iPhone X против Samsung Galaxy S8Ајде да видиме кој е подобар од iPhone X и Samsung Galaxy S8...