Dacia Logan 1.4 I

950EUR

Dacia Logan 1.4 I, половен автомобил, седан

400,000 km
2005 година
1,400 cm/3
75 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
2/3 врати
бела


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:Светла за магла, Воздушни перничиња
Комфор:Клима уред, Радио / CD

Дополнителна информација

Dacia Registriran a Klima raboti Ful oprema Registriran Palin vozi

Контакт

Dacia Logan 1.4 I во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 753 57877

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Interesno.com.mk

Детето и патката се другари од раѓањеДетето и патката се другари од раѓањеДетето и патката не се само најдобри другари, туку обожаваат да прават неволји заедно...
Ваква Zastava се гледа само еднаш во живототВаква Zastava се гледа само еднаш во живототФотографијата објавена на социјалните мрежи предизвика големо внимание...
Кои парфеми се за жените Стрелци?Кои парфеми се за жените Стрелци?Стрелците се специфичен и откачен хороскопски знак...
Бриџит Макрон носи секакви младешки комбинацииБриџит Макрон носи секакви младешки комбинацииДел од јавноста мисли дека не е уредно на 65 години да се носат кратки фустани...
Тест со замрзнување: iPhone X против Samsung Galaxy S8Тест со замрзнување: iPhone X против Samsung Galaxy S8Ајде да видиме кој е подобар од iPhone X и Samsung Galaxy S8...