Opel Combo 1.4 со атестиран плински уред

2,999EUR

Opel Combo 1.4 со атестиран плински уред, половен автомобил, пикап

167,800 km
2006 година
1,400 cm/3
90 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
4/5 врати
црвена


Дополнителна информација

SE PRODAVA OPEL COMBO FAMILIJARNO PATNICKO VOZILO KUPENO OD AVTOKUKJA SKOPJE , NE E OD UVOZ 2006 GOD 1.4 BENZIN 66KW (90ks) SO A-TESTIRAN PLINSKI URED SO PECAT VO KNISKA MNOGU EKONOMICNO VOZILO REGISTRIRANO CELA GODINA AVTOMOBILOT E PERFEKTNO SOCUVAN, VO ODLICNA SOSTOJBA, BEZ NIKAKVA MAANA, BEZ ZABELESKA PO KAROSERIJA, I NEMA POTREBA OD NIKAKVI VLOZUVANJA NA NEGO, BUKVALNO KOMPLETNO SE ISPRAVNO. FABRICKA BOJA, KILOMETRAZA, ENTERIER I EKSTERIER DVA FABRICKI ORIGINALNI KLUCEVI RELATIVNO NOVI GUMI I AKUMULATOR !!! CENA 2999 EVRA TEL 075 514 169

Контакт

Opel Combo 1.4 со атестиран плински уред во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 075 / 514 169

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Џесика Алба со рамна платформа за време на бременостаЏесика Алба со рамна платформа за време на бременостаЏесика Алба никогаш не греши кога одбира облека...
Мила Кунис прв пат облече градник после бременостаМила Кунис прв пат облече градник после бременостаТелото на мајката драстично се менува за време на бременоста и тоа е нормално...
Менди ќе ве научи како да направите црево за пивоМенди ќе ве научи како да направите црево за пивоЦревото за брзо пиење пиво ќе ви помогне многу, а Менди...
Нејмар прв повлече чекор за мир во куќаНејмар прв повлече чекор за мир во куќаФранција | На повидок е смирување на страстите во ПСЖ, медиумите...
Алиоски веќе е миленик во ЛидсАлиоски веќе е миленик во ЛидсМакедонија | Езгјан Алиоски заедно со Саму Сиаз денеска...