Audi A4 2.7TDI/AVANT/ 7-mTronic/Печка

6,500EUR

Audi A4 2.7TDI/AVANT/ 7-mTronic/Печка, половен автомобил, комби / караван

211,000 km
2008 година
2,700 cm/3
190 hp
дизел
автоматски менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Светла за магла, Динамички светла за кривини, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување, Bluetooth
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Паркинг сензори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Систем за навигација
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Сервисна книшка, Климатизирана остава

Дополнителна информација

Автомобила е нов внос от Швейцария,Регистриран на БГ номера, всички такси платени,реална година, двигател 2.7TDI 190hp, отлично техническо и визуално състояние, всички екстри функционират, електрически седалки с 4 памет позиции, оригинална печка с дистанционно запалване, навигация, климатроник, сензор за дъжд и светлина, 2 ключа + сервизен, пълен комплект сервизни документи. С РЕГИСТРАЦИЯ !!! Телефон за връзка 00359 898 27 99 08

Контакт

Audi A4 2.7TDI/AVANT/ 7-mTronic/Печка во Крива Паланка
Локација: Крива Паланка

Приватно лице
Телефон: 089 / 827 9908

Испрати e-mail

Audi A4 по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...