Opel Vectra

1,800EUR

Opel Vectra , половен автомобил, седан

250,000 km
1997 година
1,800 cm/3
117 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сива


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD
Други:Кука за влечење

Дополнителна информација

Prodavam Opel Vectra b. Kolata ima motor 85kw (115hp) 1800kubika plin dizna atestiran.Praven e redoven servis. Potrosuvackata vo grad e 10l na 100km a na otvoren pat 7l na 100km. Ne trosi ulje ni voda motorot e zacuvan bez problemi ima pominato 254000km. Od oprema poseduva: Abs, Airbag, Klima, Centralno zaklucuvanje, servo, Smeneto e : Uljeto pred 1000km i filter za ulje, hladnjak i parno, dobri gumi, kompleten servis, nov auspuh, kocnica, racna... Ima prostor za dogovor okolu cenata. Igor 078/506/205

Контакт

Opel Vectra во Велес
Локација: Велес

Приватно лице
Телефон: 078 / 506 205

Испрати e-mail

Opel Vectra 2.0 16vпо договор
Opel Vectra +100 EUR

Interesno.com.mk

Шајло е копија на мама и татоШајло е копија на мама и татоАнџелина Џоли имала специјална придружба за премиерата...
Топ 3 сексуални фантазии на партнеритеТоп 3 сексуални фантазии на партнеритеМонотонијата во љубовниот живот ја брише фантазијата...
Најчеста причина за расправија во домотНајчеста причина за расправија во домотСешто може да не извади од памет кога сме во врска или во брак...
Колку долго треба да стоиме исправени вакаКолку долго треба да стоиме исправени вакаОваа вежба се вика „планк“ или „штица“, со исправено...
Ретро ресите од 60-те се вратија во модаРетро ресите од 60-те се вратија во модаБисерите беа исклучително популарни како модни детали...