Nissan Micra 1.5 DCI

3,700EUR

Nissan Micra 1.5 DCI, половен автомобил, хечбек

190,000 km
2006 година
1,461 cm/3
85 hp
дизел
мануелен менувач
2/3 врати
сива


Дополнителна информација

Prodavam Nissan Micra 1.5 DCI, Informacii na tel.070220714

Контакт

Nissan Micra 1.5 DCI во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 365 184

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Шајло е копија на мама и татоШајло е копија на мама и татоАнџелина Џоли имала специјална придружба за премиерата...
Топ 3 сексуални фантазии на партнеритеТоп 3 сексуални фантазии на партнеритеМонотонијата во љубовниот живот ја брише фантазијата...
Најчеста причина за расправија во домотНајчеста причина за расправија во домотСешто може да не извади од памет кога сме во врска или во брак...
Колку долго треба да стоиме исправени вакаКолку долго треба да стоиме исправени вакаОваа вежба се вика „планк“ или „штица“, со исправено...
Ретро ресите од 60-те се вратија во модаРетро ресите од 60-те се вратија во модаБисерите беа исклучително популарни како модни детали...