Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI

3,300EUR

Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI, половен автомобил, хечбек

200,000 km
2003 година
1,998 cm/3
90 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
беж, металик


Дополнителна информација

PRODAVAM CITROEN XSARA PIKASSO 2.0 HDI

Контакт

Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 365 184

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Шајло е копија на мама и татоШајло е копија на мама и татоАнџелина Џоли имала специјална придружба за премиерата...
Топ 3 сексуални фантазии на партнеритеТоп 3 сексуални фантазии на партнеритеМонотонијата во љубовниот живот ја брише фантазијата...
Најчеста причина за расправија во домотНајчеста причина за расправија во домотСешто може да не извади од памет кога сме во врска или во брак...
Колку долго треба да стоиме исправени вакаКолку долго треба да стоиме исправени вакаОваа вежба се вика „планк“ или „штица“, со исправено...
Ретро ресите од 60-те се вратија во модаРетро ресите од 60-те се вратија во модаБисерите беа исклучително популарни како модни детали...