Audi A4 2.7 TDI

по договор

Audi A4 2.7 TDI, половен автомобил, лимузина

220,000 km
2009 година
2,700 cm/3
190 hp
дизел
автоматски менувач
4/5 врати
сребрена, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Светла за магла, Динамички светла за кривини, LED светла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување, Bluetooth
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Кожен салон, Ел. нагодување на седишта, Греење на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Паркинг сензори, Радио / CD, Систем за навигација
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Патен компјутер, Сервисна книшка, Климатизирана остава, Покривка на товарен простор

Дополнителна информација

Возило за германски пазар со фул опрема во вредност од 30.000 евра(3д навигација, автоматски менувач со 8 брзини, кожни електронски седишта со масажери, двојни ксенон светла, лед светла, магленки, дуална автоматска клима, вебасто греење со далечинско, активен темпомат, сензори за дожд и за гуми, борд компјутер и многу други додатоци) Гаражирано возило без удеси, прв сопственик.

Контакт

Audi A4 2.7 TDI во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 077 / 688 777

Испрати e-mail

Audi A4 по договор
Audi A4 по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...