Audi A4 2.7 TDI

по договор

Audi A4 2.7 TDI, половен автомобил, лимузина

220,000 km
2009 година
2,700 cm/3
190 hp
дизел
автоматски менувач
4/5 врати
сребрена, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Светла за магла, Динамички светла за кривини, LED светла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување, Bluetooth
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Кожен салон, Ел. нагодување на седишта, Греење на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Паркинг сензори, Радио / CD, Систем за навигација
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Патен компјутер, Сервисна книшка, Климатизирана остава, Покривка на товарен простор

Дополнителна информација

Возило за германски пазар со фул опрема во вредност од 30.000 евра(3д навигација, автоматски менувач со 8 брзини, кожни електронски седишта со масажери, двојни ксенон светла, лед светла, магленки, дуална автоматска клима, вебасто греење со далечинско, активен темпомат, сензори за дожд и за гуми, борд компјутер и многу други додатоци) Гаражирано возило без удеси, прв сопственик.

Контакт

Audi A4 2.7 TDI во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 077 / 688 777

Испрати e-mail

Audi A4 по договор
Audi A4 TSIпо договор

Interesno.com.mk

Шајло е копија на мама и татоШајло е копија на мама и татоАнџелина Џоли имала специјална придружба за премиерата...
Топ 3 сексуални фантазии на партнеритеТоп 3 сексуални фантазии на партнеритеМонотонијата во љубовниот живот ја брише фантазијата...
Најчеста причина за расправија во домотНајчеста причина за расправија во домотСешто може да не извади од памет кога сме во врска или во брак...
Колку долго треба да стоиме исправени вакаКолку долго треба да стоиме исправени вакаОваа вежба се вика „планк“ или „штица“, со исправено...
Ретро ресите од 60-те се вратија во модаРетро ресите од 60-те се вратија во модаБисерите беа исклучително популарни како модни детали...