Skoda Octavia

4,800EUR

Skoda Octavia , половен автомобил, седан

200,000 km
2006 година
1,900 cm/3
101 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
зелена


Контакт

Skoda Octavia во Кавадарци
Локација: Кавадарци

Приватно лице
Телефон: 076 / 558 691

Испрати e-mail

Skoda Octavia 1.4по договор

Interesno.com.mk

Шајло е копија на мама и татоШајло е копија на мама и татоАнџелина Џоли имала специјална придружба за премиерата...
Топ 3 сексуални фантазии на партнеритеТоп 3 сексуални фантазии на партнеритеМонотонијата во љубовниот живот ја брише фантазијата...
Најчеста причина за расправија во домотНајчеста причина за расправија во домотСешто може да не извади од памет кога сме во врска или во брак...
Колку долго треба да стоиме исправени вакаКолку долго треба да стоиме исправени вакаОваа вежба се вика „планк“ или „штица“, со исправено...
Ретро ресите од 60-те се вратија во модаРетро ресите од 60-те се вратија во модаБисерите беа исклучително популарни како модни детали...