Citroen SAXO 1.5D

1,800EUR

Citroen SAXO 1.5D, половен автомобил, хечбек

266,000 km
2000 година
1,499 cm/3
74 hp
дизел
мануелен менувач
2/3 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, MP3 / USB / AUX приклучок

Дополнителна информација

Автомобилот е во одлична состојба со мала потрошувачка од 4л/100км

Контакт

Citroen SAXO 1.5D во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 077 / 713 355

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Шајло е копија на мама и татоШајло е копија на мама и татоАнџелина Џоли имала специјална придружба за премиерата...
Топ 3 сексуални фантазии на партнеритеТоп 3 сексуални фантазии на партнеритеМонотонијата во љубовниот живот ја брише фантазијата...
Најчеста причина за расправија во домотНајчеста причина за расправија во домотСешто може да не извади од памет кога сме во врска или во брак...
Колку долго треба да стоиме исправени вакаКолку долго треба да стоиме исправени вакаОваа вежба се вика „планк“ или „штица“, со исправено...
Ретро ресите од 60-те се вратија во модаРетро ресите од 60-те се вратија во модаБисерите беа исклучително популарни како модни детали...