Nissan Micra 1,0

2,750EUR

Nissan Micra 1,0, половен автомобил, седан

114,320 km
2005 година
998 cm/3
64 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Серво волан, Електрика на стакла, Радио / CD
Други:Покривка на товарен простор

Дополнителна информација

prodavam mal gradski avtomobil nissan micra 1.0 benzin cetvorotakten motor so atestiran plinski ured domakinski cuvana realna kilomeraza moze da se nosi na bilo koj majstor za proverka redoveno servisirana kontakt tel;075 287 162

Контакт

Nissan Micra 1,0 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 071 / 302 072

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Interesno.com.mk

Шајло е копија на мама и татоШајло е копија на мама и татоАнџелина Џоли имала специјална придружба за премиерата...
Топ 3 сексуални фантазии на партнеритеТоп 3 сексуални фантазии на партнеритеМонотонијата во љубовниот живот ја брише фантазијата...
Најчеста причина за расправија во домотНајчеста причина за расправија во домотСешто може да не извади од памет кога сме во врска или во брак...
Колку долго треба да стоиме исправени вакаКолку долго треба да стоиме исправени вакаОваа вежба се вика „планк“ или „штица“, со исправено...
Ретро ресите од 60-те се вратија во модаРетро ресите од 60-те се вратија во модаБисерите беа исклучително популарни како модни детали...