Mitsubishi Pajero Super Select Offroad

3,000EUR

Mitsubishi Pajero Super Select Offroad, половен автомобил, теренско возило

172,000 km
2003 година
2,800 cm/3
125 hp
дизел
автоматски менувач
2/3 врати
бела
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:4x4, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, MP3 / USB / AUX приклучок
Други:Тјунинг

Дополнителна информација

Кюстендил - 30 км. от Крива Паланка. +359886834870 .Паджеро Супер Селект, 2800TD, перфектен, подържан, с регистрация, всички екстри, Климатроник, Ел.стъкла, Ел.огледала, Стерео уредба, Алуминиеви джанти, Airbag, Центр. заключване, десен волан, автоматик, обслужен, рециклирано турбо, нова глава, нови подгревни свещи, офроуд кални гуми, всичко платено + винетка. Готов за сезона. Качваш се и караш! Бартер за L200. Автомобила се намира в Кюстендил; телефон: +359886834870

Контакт

Mitsubishi Pajero Super Select Offroad во Крива Паланка
Локација: Крива Паланка

Приватно лице
Телефон: 078 / 112 233

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...