Suzuki Vitara 1,6 mono LPG offroad

2,450EUR

Suzuki Vitara 1,6 mono LPG offroad, половен автомобил, теренско возило

170,000 km
1994 година
1,600 cm/3
82 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
2/3 врати
бела


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:4x4, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, MP3 / USB / AUX приклучок
Други:Тјунинг

Дополнителна информација

Продавам Витарa. Подготвена за offroad. Повдигнато окачване. Гуми Bridgestone Dueler AT 235/75/15 с чисто нови джанти 7J, ET -30 . Двигател 1, 6 моно бензин. Работи на бензин и на газ. Без ръжди. Леки външни забележки. Силова броня с роубар, теглич, имобилайзер, централно, ел. стъкла, ел. огледала, модул за включване на светлини при запалване на колата, бързи/бaвни. Сменено масло двг, раздатка, скорости диференциали 20.06.2017. Чисто нов воден радиатор - Японски. Лек коментар само на място. Автомобила се намира в Кюстендил; телефон: +359886834870

Контакт

Suzuki Vitara 1,6 mono LPG offroad во Крива Паланка
Локација: Крива Паланка

Приватно лице
Телефон: 078 / 112 233

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Шајло е копија на мама и татоШајло е копија на мама и татоАнџелина Џоли имала специјална придружба за премиерата...
Топ 3 сексуални фантазии на партнеритеТоп 3 сексуални фантазии на партнеритеМонотонијата во љубовниот живот ја брише фантазијата...
Најчеста причина за расправија во домотНајчеста причина за расправија во домотСешто може да не извади од памет кога сме во врска или во брак...
Колку долго треба да стоиме исправени вакаКолку долго треба да стоиме исправени вакаОваа вежба се вика „планк“ или „штица“, со исправено...
Ретро ресите од 60-те се вратија во модаРетро ресите од 60-те се вратија во модаБисерите беа исклучително популарни како модни детали...