Citroen C3 14

по договор

Citroen C3 14, половен автомобил, кабриолет

140,000 km
2003 година
1,400 cm/3
73 hp
бензин
мануелен менувач
2/3 врати
зелена, металик
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, 4x4, Светла за магла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Команди на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, Сончев кров
Други:Алуминиумски бандажи, Сервисна книшка

Дополнителна информација

CITROEN C3 PLURIEL 14 BENZIN FULL OPREMA REGISTRIRAN CELA GOD, VOZILOTO E ZACUVANO I SERVISIRANO IMA NOVI GUMI LETNI SO ODLICEN MOTOR BEZ NIKAKVA SKRIENA MANA ILI DENAR VLOZUVANJE IMA ORGINALNI KILOMETRI - MALA ZABELESKA KROVOT SI RABOTI SO PROVERKA NA LICE MESTO NO NE E FUNKIONALEN CELOSNO SAMO DO POLA SE OTVORA, Î ZATOA IMA POPUST NA CENATA - ZAMENA SO MOJA ILI VASA DOPLATA SAMO SO REALNI PONUDI VE MOLAM!... PROVERKA VO SERVIS PO VAS IZBOR SAMO ZA SERIOZNI KUPUVACI.... INF 078767 740 071 629132

Контакт

Citroen C3 14 во Битола
Локација: Битола

Приватно лице
Телефон: 078 / 453 522

Испрати e-mail

Citroen C3 по договор

Interesno.com.mk

Шајло е копија на мама и татоШајло е копија на мама и татоАнџелина Џоли имала специјална придружба за премиерата...
Топ 3 сексуални фантазии на партнеритеТоп 3 сексуални фантазии на партнеритеМонотонијата во љубовниот живот ја брише фантазијата...
Најчеста причина за расправија во домотНајчеста причина за расправија во домотСешто може да не извади од памет кога сме во врска или во брак...
Колку долго треба да стоиме исправени вакаКолку долго треба да стоиме исправени вакаОваа вежба се вика „планк“ или „штица“, со исправено...
Ретро ресите од 60-те се вратија во модаРетро ресите од 60-те се вратија во модаБисерите беа исклучително популарни како модни детали...