Audi A1 1.2 TFSI

11,500EUR

Audi A1 1.2 TFSI, половен автомобил, хечбек

74,000 km
2011 година
1,197 cm/3
86 hp
бензин
мануелен менувач
2/3 врати
сина


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Xenon светла, Светла за магла, LED светла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Радио / CD
Други:Алуминиумски бандажи, Патен компјутер, Сервисна книшка

Дополнителна информација

Audi A1 1.2 TFSI Odlicno socuvano vozilo, vozeno od soprugata, kupeno i servisirano vo Porshe skopje, so servisna kniska. Novi gumi Goodyear pred mesec dena. Odlicna sostojba. Se prodava zaradi kupeno drugo vozilo, inaku vo odlicna sostojba. Vredi da se vidi vo Leptokarija Skopje. 070 844 661 Bekim

Контакт

Audi A1 1.2 TFSI во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 844 661

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Шајло е копија на мама и татоШајло е копија на мама и татоАнџелина Џоли имала специјална придружба за премиерата...
Топ 3 сексуални фантазии на партнеритеТоп 3 сексуални фантазии на партнеритеМонотонијата во љубовниот живот ја брише фантазијата...
Најчеста причина за расправија во домотНајчеста причина за расправија во домотСешто може да не извади од памет кога сме во врска или во брак...
Колку долго треба да стоиме исправени вакаКолку долго треба да стоиме исправени вакаОваа вежба се вика „планк“ или „штица“, со исправено...
Ретро ресите од 60-те се вратија во модаРетро ресите од 60-те се вратија во модаБисерите беа исклучително популарни како модни детали...