Peugeot 307 hdi

2,800EUR

Peugeot 307 hdi, половен автомобил, хечбек

165,000 km
2001 година
2,000 cm/3
90 hp
дизел
мануелен менувач
2/3 врати
сина, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Светла за магла, LED светла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD
Други:Алуминиумски бандажи

Дополнителна информација

Prodvam Peugeot 307 , dizel, dobro socuvano so tri vrati, ful opremen, redovno servisiran, dobri gumi, airbag za vozac, sovoac i stranicni, ABS, elektrika na retrovizori i prozori, centralno zaklucuvanje registriran so zelen karton. Avtomobilot e kupen vo Makedonija vo 2001 god.

Контакт

Peugeot 307 hdi во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 318 483

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Шајло е копија на мама и татоШајло е копија на мама и татоАнџелина Џоли имала специјална придружба за премиерата...
Топ 3 сексуални фантазии на партнеритеТоп 3 сексуални фантазии на партнеритеМонотонијата во љубовниот живот ја брише фантазијата...
Најчеста причина за расправија во домотНајчеста причина за расправија во домотСешто може да не извади од памет кога сме во врска или во брак...
Колку долго треба да стоиме исправени вакаКолку долго треба да стоиме исправени вакаОваа вежба се вика „планк“ или „штица“, со исправено...
Ретро ресите од 60-те се вратија во модаРетро ресите од 60-те се вратија во модаБисерите беа исклучително популарни како модни детали...